Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Романенко А.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Романенко А.В. 
Аналіз і синтез магнітних систем давачів лінійних переміщень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / А.В. Романенко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено математичні моделі тривимірного магнітного поля в магнітних системах давачів лінійних переміщень (ДЛП) та ітераційні методи їх числового розрахунку, що дають змогу розрахувати їх статичні характеристики з урахуванням магнітних характеристик постійних магнітів з необхідною точністю. Запропоновано методику синтезу магнітних систем ДЛП за заданими статичними характеристиками, дозволяє оптимізувати параметри магнітних систем за критерієм мінімальної розбіжності параметрів заданої статичної характеристики та розрахункової. Задачу синтезу розв'язано за методами планування числових експериментів та на підставі регресійного аналізу, причому синтезу піддається не визначене значення поля в заданій точці, а аналітична залежність напруженості поля в робочій області ДЛП від переміщення джерела інформаційного сигналу. Розглянуто два види магніточутливих елементів, застосовуваних у датчиках: стрижневі ферозонди та модулятор, вбудований у магнітопровід ДЛП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З222.1-53 +
Шифр НБУВ: РА327615

Рубрики:

      
2.

Романенко А.В. 
Чисельне розв'язування просторових стаціонарних самоузгоджених задач електронної оптики на основі методу інтегральних рівнянь: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / А.В. Романенко ; НАН України. Ін-т приклад. пробл. механіки і математики ім. Я.С.Підстригача. — Л., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

З застосуванням методу інтегральних рівнянь здійснено числове моделювання руху нерелятивістського пучка заряджених частинок у самоузгодженому електричному полі. Запропоновано математичну модель, яка відповідає розімкненим кусково-гладким ідеально провідним зарядженим поверхням, розроблено та теоретично обгрунтовано числовий алгоритм розв'язування самоузгодженої задачі, що дає змогу обчислювати високоградієнтні поля. Задачу розв'язано з використанням методу послідовних наближень за просторовим зарядом, який змодельовано за методом трубок струму. Визначено скалярний електричний потенціал, який є розв'язком задачі Діріхле для рівняння Пуассона, у вигляді різниці потенціалів простого шару та об'ємного, базуючись на розв'язку еквівалентного інтегрального рівняння. Розглянуто поле просторових конфігурацій та вісесиметричне поле: побудовано та теоретично обгрунтовано наближені схеми розв'язування відповідних одно- та двовимірного інтегральних рівнянь. Рух заряджених частинок змодельовано з застосуванням методу типу предиктор-коректор. Дієвість методики перевірено шляхом проведення обчислювальних експериментів і порівнянням результатів з відомими теоретичними чи експериментальними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В338.2 в641,022 +
Шифр НБУВ: РА334639
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського